Visuri la cheie
CREDE IN OAMENI

Visuri la cheie

Vom schimba destine, vom readuce zâmbetul pe chipurile brăzdate de lacrimi... vom oferi speranță!

Vezi ultima stire

Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!

05 Ianuarie 2017, 10:42

	Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!

Daca vei cauta in adancul sufletului tau, vei descoperi o cheie cu super puteri, cea care poate deschide visurile unor oameni care merita ajutorul nostru! 

Viata poate darama oameni, dar nu le poate narui visurile! Daca stii o familie care merita sa aiba un trai mai bun si o casa adevarata, complet utilata, in care sa-si creeze amintiri de neuitat, intra pe visurilacheie.protv.ro si spune-ne povestea ei! 

In primele trei sezoane, echipa Visuri la cheie a mers zeci de mii de kilometri prin tara, a petrecut sute de ore pe santier impreuna cu constructori si voluntari, a facut planuri si a pus foarte mult suflet in fiecare proiect, iar 25 de familii cu care soarta a fost dura au primit sansa la o viata mai buna si motive sa zambeasca in fiecare zi. Insa toate acestea nu ar fi fost posibile fara ajutorul celor care au facut cunoscute povestile unor familii extraordinare care aveau nevoie de ajutor. Acestia s-au implicat activ pentru a schimba destine si pentru a implini  visuri frumoase.

Emisiunea Visuri la cheie le-a adus de fiecare data romanilor emotie, inspiratie, bucurie, lacrimi de fericire si motive sa creada ca dorintele pot deveni realitate cu ajutorul oamenilor.



Implica-te, fii alaturi de cei care au nevoie de ajutor, fa-le cunoscuta povestea si impreuna vom cladi Visuri la cheie!

Visuri la cheie – Crede in oameni! 

FULLSCREEN
Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!
  • /

Alte Video

Adauga comentariu:

Lenuta Bergheva (2017-03-20 17:46:47)
Buna ziua m-am înscris de mai multe ori nustiu precis dar va rog mult dacă se poate da ma ajutați și pe mine am 3 copii si suntem o familie amărhtă nu avem curent electric, nu avem apă suntem amarhti phna la Dumnezeu va rog mult dacă vreți să mă ajutați datimi un răspuns pe nr acesta 0754778293 va rog frumos daca se poate va mulțumim și vă apreciem Foarte mult.
constantinescu ariana stefania (2017-03-20 17:22:26)
Am doar 10 anisori visul meu este sa am si eu camera mea unde pot invata in liniste .dorm cu p arinti mei intr-o camera avem un singur pat si incalzim cu lemme la soba. Daca nu cer mult imi doresc mult si o baita .va multumesc si Va astept.????????????0763818444.adresa este com glina str libertati nr155.
Niculescu Violeta Campina Maramures nr 2 bi 1 H ap 14 Prahova (2017-03-20 13:12:28)
Am mai trimis comentarii la d-tra.Am un frate caruia ia ars casa ,acareturile grajdul cu animale cu tot . Cred ca a fost cel mai mare dezastru di sat .In 3 ore totul a fost distrus .Nu a ramas nici macar un sfert de perete. Familia lui ,formata din 2 copii si sotia ,s-au salvat datorita vecinilor ,care au vazut focul.15 minute daca mai stateau in casa , mureau toti.Aceasta nenorocire s-a intamplat pe20 aprilie 2015,la orele 23 .Cu ajutorul multor oameni cu suflet ,au reusit sa-si inceapa alta casa, dar e foarte greu sa o termine. Copilasii au inceput scola iar fratele meu e singurul salariat din casa. Stu intr-o camera si o bucatarie care este doar B.C.A-aul ,fara sa fie tencuita.Este foarte greu , dar nu au alte posibilitati.Am vazut ca a-ti facut multi oameni fericiti si vin cu rugamintea sa luati in considerare si acest caz. MULTUMESC MULT ! Fratele meu se numeste VASILE DANIEL si locuieste in sat PIETRICEAUA ,com BREBU ,jud PH. NR casa 308. ********* lui -0723415857. Nr meu de tef.este -0729482350.
Slabu Tatiana Mircea (2017-03-20 00:01:23)
Avem o situatie foarte grea in familie.Casa se afla intro stare avariata Noi nu avem posibilitate sa o reparam deoarece am ingrijit de soacra invalida grupa si copil o data. Tata-l meu tota e invalid gr1 si are nevoie de ingrijire permanenta deoarece nu vede.Mama tot e bolnava de reumatism,tensiune,picioare s.a.Va rug am mult sa ne ajutati ca sa nu se prabuseasca la vre-un cutremur.mob:067630256.
Rusu Ridica (2017-03-15 12:09:53)
Buna ziua. As vrea sa va rog să mă ajutați și pe mine am doi copilași si nu avem unde sa stam .avem casa dar nu e bună ploua în ea acu stam pe chirie .va rugam sa ne ajutați și pe noi fata are 4 anișori ,si băiatul 2anisori situl are 26 ,ani si Maria 23ani familia Rusu, va rugam frumos nu are cine să ne ajute .0721709941 va multumesc