Visuri la cheie
CREDE IN OAMENI

Visuri la cheie

Vom schimba destine, vom readuce zâmbetul pe chipurile brăzdate de lacrimi... vom oferi speranță!

Vezi ultima stire

Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!

05 Ianuarie 2017, 10:42

	Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!

Daca vei cauta in adancul sufletului tau, vei descoperi o cheie cu super puteri, cea care poate deschide visurile unor oameni care merita ajutorul nostru! 

Viata poate darama oameni, dar nu le poate narui visurile! Daca stii o familie care merita sa aiba un trai mai bun si o casa adevarata, complet utilata, in care sa-si creeze amintiri de neuitat, intra pe visurilacheie.protv.ro si spune-ne povestea ei! 

In primele trei sezoane, echipa Visuri la cheie a mers zeci de mii de kilometri prin tara, a petrecut sute de ore pe santier impreuna cu constructori si voluntari, a facut planuri si a pus foarte mult suflet in fiecare proiect, iar 25 de familii cu care soarta a fost dura au primit sansa la o viata mai buna si motive sa zambeasca in fiecare zi. Insa toate acestea nu ar fi fost posibile fara ajutorul celor care au facut cunoscute povestile unor familii extraordinare care aveau nevoie de ajutor. Acestia s-au implicat activ pentru a schimba destine si pentru a implini  visuri frumoase.

Emisiunea Visuri la cheie le-a adus de fiecare data romanilor emotie, inspiratie, bucurie, lacrimi de fericire si motive sa creada ca dorintele pot deveni realitate cu ajutorul oamenilor.



Implica-te, fii alaturi de cei care au nevoie de ajutor, fa-le cunoscuta povestea si impreuna vom cladi Visuri la cheie!

Visuri la cheie – Crede in oameni! 

FULLSCREEN
Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!
  • /

Alte Video

Adauga comentariu:

RACOVITA CARMEN PAUL (2017-01-22 15:49:04)
Va rog din suflet sa ajutati un tatic care are 50 de ani nu are servici si are 6 copii si sotia este moarta acum 6 ani a murit stand la masa cu el a facut atac cerebral. Acest tatic se chiama Bogean Sandel locuieste in comuna Nitchidorf oras Buzias judet Timis telefon 0734089413 va multumesc din suflet
RACOVITA CARMEN PAUL (2017-01-22 15:47:50)
Va rog din suflet sa ajutati un tatic care are 50 de ani nu are servici si are 6 copii si sotia este moarta acum 6 ani a murit stand la masa cu el a facut atac cerebral. Acest tatic se chiama Bogean Sandel locuieste in comuna Nitchidorf oras Buzias judet Timis telefon 0734089413 va multumesc din suflet
Cosareanu marei (2017-01-22 10:14:02)
Cum verific daca inscrierea mi-a reusit?
Elena Claudia Pop (2017-01-21 18:54:32)
Buna Visuri la Cheie dorinta mea este sa o ajut pe mama sa aiba o casa mai buna, am facut tot ce am putut sa ii ofer o viata mai buna este vaduva de 27 ani si ne-a crescut singura pe mine si sora mea apoi cand au inceput reducerile de personal de la CFR a fost printre primii disponibilizati pe motiv de sanatate fost 10 ani fara vreun venit am fost destul de sarace dar pe cat am putut am facut ceva pentru casa acum in plina iarna nu avem centrala de apartament datorita generozitatii colegilor mei de serviciu am primit o sobita pe gaz sa nu inghetam de frig eu din cauza frigului am ceva probleme de sanatate dar vor trece stiu ca sunt si alte familii mult mai neajutorate ca mine dar daca as putea as vrea sa isi vada si ea casuta pentru care a suferit foarte mult putin aranjata va multumesc mult.
vicolroxana (2017-01-20 19:22:12)
buna sieara ma numesc roxana vicol am 23 de ani am 2 copii unu de 2 si pe al 2 de 6 luni avem nevoie de casa daca putieti sa ne ajutati si pe noii va rugam din toata inima stiu ca voii suntieti cu inima marie si ajutati pe toata inima sa avem si noii o casa frumosa va las nr de telefon al meu 0773785974 va rugam si pe noi sa ne ajutati va multim
Bostan Alexandra (2017-01-20 16:33:00)
Buna ziua,ma numesc Alexandra si am 21 de ani,sunt din judetul iasi,am un copil de 5 ani pe care o cresc singura,tatăl ei nu nea ajutat niciodata cu nimic,locuiesc la parintii 3 ani muncesc prin tari străine ptr a-mi ajuta parintii sa renoveze casa,nu reusim sa schimbam nici macar o usa,mama mea e foarte bolnava,are probleme cu picioarele si nu poate lucra,tatăl meu lucreaza pe un salariu minim pe economie cu care ne intretinem,o sora de 7 ani care e la scoala,si isi doreste sa aiba si ea o casa frumoasa cum au si alti copii,va rog din suflet sa ne ajutati,chiar avem mare nevoie.acesta este numărul meu:0752909265.Multumesc
costea (2017-01-19 21:27:04)
Va rugam frumos ajutati aceasta familie care nu au nicun sprijin si nicun ajutor de la nimeniei dv sunteti singura lor sansa de a I salva si a trai o viata decenta sunt patru persoane care traiesc o viata cumplita si lipsita de tot o familie fara nicun venit .va multumes si sper sa I sunati pe nr acesta de telefon eu cred ca dumnezeu exista printre oameni ca voi b uni . 0763437433 .
costea (2017-01-19 21:25:58)
Va rugam frumos ajutati aceasta familie care nu au nicun sprijin si nicun ajutor de la nimeniei dv sunteti singura lor sansa de a I salva si a trai o viata decenta sunt patru persoane care traiesc o viata cumplita si lipsita de tot o familie fara nicun venit .va multumes si sper sa I sunati pe nr acesta de telefon eu cred ca dumnezeu exista printre oameni ca voi b uni . 0763437433 .
Bergheva Lenuta (2017-01-19 20:06:46)
Buna seara va rog din suflet emisiunea Protv.echipa visurilacheie datimi un răspuns pe nr.acesta0754778293 va implorăm ne puteți ajuta si pe noi la dv.nea m-ai rămas o șansă sotul meu are doar 30 de ani dar este bolnav si tot muncește să aducă la copiii ce au nevoie avem 3 copilașii si vrem să-i facem fericiți copilașii se numesc Georgică, Sabina, si Lorena are vhrstra de 8,7, si doi anișori va rugam tare mult ajutatine si pe noi va rugam mult datine un răspuns mulțumim. Cu respect si mult succes hn tot ce va DORITI tuturor echipei Protv.
Farcas Mariana (2017-01-18 15:24:30)
Buna ziu vreu sa imi ajut familia locuiesc 9 persoane intro camere va rog frumos sa ma sunati