Visuri la cheie
CREDE IN OAMENI

Visuri la cheie

Vom schimba destine, vom readuce zâmbetul pe chipurile brăzdate de lacrimi... vom oferi speranță!

Vezi ultima stire

Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!

05 Ianuarie 2017, 10:42

	Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!

Daca vei cauta in adancul sufletului tau, vei descoperi o cheie cu super puteri, cea care poate deschide visurile unor oameni care merita ajutorul nostru! 

Viata poate darama oameni, dar nu le poate narui visurile! Daca stii o familie care merita sa aiba un trai mai bun si o casa adevarata, complet utilata, in care sa-si creeze amintiri de neuitat, intra pe visurilacheie.protv.ro si spune-ne povestea ei! 

In primele trei sezoane, echipa Visuri la cheie a mers zeci de mii de kilometri prin tara, a petrecut sute de ore pe santier impreuna cu constructori si voluntari, a facut planuri si a pus foarte mult suflet in fiecare proiect, iar 25 de familii cu care soarta a fost dura au primit sansa la o viata mai buna si motive sa zambeasca in fiecare zi. Insa toate acestea nu ar fi fost posibile fara ajutorul celor care au facut cunoscute povestile unor familii extraordinare care aveau nevoie de ajutor. Acestia s-au implicat activ pentru a schimba destine si pentru a implini  visuri frumoase.

Emisiunea Visuri la cheie le-a adus de fiecare data romanilor emotie, inspiratie, bucurie, lacrimi de fericire si motive sa creada ca dorintele pot deveni realitate cu ajutorul oamenilor.



Implica-te, fii alaturi de cei care au nevoie de ajutor, fa-le cunoscuta povestea si impreuna vom cladi Visuri la cheie!

Visuri la cheie – Crede in oameni! 

FULLSCREEN
Au inceput inscrierile pentru sezonul patru Visuri la cheie!
  • /

Alte Video

Adauga comentariu:

molan daniela (2017-02-23 11:06:33)
as dori sa aflu cum pot sa contactez echipa dumneavoastra.acesta este numarul meu0758148613...va multumesc.
Garbita Violeta (2017-02-19 11:40:23)
Buna ziua,ma numesc Violeta,am trimis povestea colegei noastre,tot personalul sectiei de Neurologie pediatrica va roaga sa-i acordati un mic ajutor,este un om cu suflet mare,o asistenta care munceste cu suflet,trece prin mari greutati,are 3 copii dintre care doi sunt minori,anul trecut si -a cumparat o casuta in Comuna Greaca jud Giurgui,care are mult de investit,are rate la C.A.R., a ramas fara apa,are doua camere care stau sa cada,ar face multe dar nu are putere financiara,v -am lasat adresa ei de e-mail iar acesta este nr ei de telefon 0786 500 707. Asistentele Sectiei de Neurologie Pediatrica din Bucuresti va roaga a schimba viata colegei noastre,va multumim pentru ajutor
Georgiana ionela (2017-02-16 09:13:31)
Cum putem sa va contactam sau sa ne contactați va rog sa ne ajutați 0753661776
Georgiana ionela (2017-02-16 09:07:10)
Cum putem sa va contactam sau sa ne contactați va rog sa ne ajutați 0753661776
Bergheva Lenuta (2017-02-13 11:24:35)
Buna ziua va rugam tare mult suntem din ju. Suceava com. Drăgoiești avem 3 copilașii cu vhrstra hntre 8,7, si doi anișori doua fete si un băiețel va rugam sotul are 3o de ani dar este bolnav si tot mai muncește pentru copii va implorăm datine un răspuns pe nr acesta 0754778293 va rugam mult ca la dv.emisiunea Protv.echipa Visuri la Cheie ne-a mai rămas o Sperantă va rugam mult. Si ma rog la Bunul Dumnezeu să vă dea sănătate și multă putere să ajungeți si la noi va așteptăm cu nerăbdare. Copiii mă tot întreabă mami o să vină și la noi? Si le zic de fiecare dată să nu ne pierdem speranța că cu ajutorul Lui Dzeu o să veniți și la noi. Va mulțumim nespus de mult. Dumnezeu să fie zi de zi cu dv si sa va poarte de grijă. Cu drag echipa Visuri La Cheie.
Bergheva Lenuta (2017-02-13 10:48:56)
Buna ziua oameni buni va rog tare mult datimi un răspuns pe nr acesta 0754778293 va rog mult avem o casa dar nu avem apă,nu avem curent,nu avem condiții mai bune pentru copii va trimiteam un videoclip dar nu merge pe pagina asta pe aceea lalta pagina nu hmi da voie nu mai stiu unde sa ma hnscriu v-am trimes si scrisoarea la dv. La București va rog tare mult ajutatima datimi un răspuns or care ar fi va implorăm fieva mila si de noi și ajutatine. Dumnezeu să vă dea multă sănătate și multă putere si cu Bunul Dumnezeu înainte.
Bergheva Lenuta (2017-02-13 10:42:21)
Buna ziua oameni buni va rog tare mult datimi un răspuns pe nr acesta 0754778293 va rog mult avem o casa dar nu avem apă,nu avem curent,nu avem condiții mai bune pentru copii va trimiteam un videoclip dar nu merge pe pagina asta pe aceea lalta pagina nu hmi da voie nu mai stiu unde sa ma hnscriu v-am trimes si scrisoarea la dv. La București va rog tare mult ajutatima datimi un răspuns or care ar fi va implorăm fieva mila si de noi și ajutatine. Dumnezeu să vă dea multă sănătate și multă putere si cu Bunul Dumnezeu înainte.
Bergheva Lenuta (2017-02-13 10:39:17)
Buna ziua oameni buni va rog tare mult datimi un răspuns pe nr acesta 0754778293 va rog mult avem o casa dar nu avem apă,nu avem curent,nu avem condiții mai bune pentru copii va trimiteam un videoclip dar nu merge pe pagina asta pe aceea lalta pagina nu hmi da voie nu mai stiu unde sa ma hnscriu v-am trimes si scrisoarea la dv. La București va rog tare mult ajutatima datimi un răspuns or care ar fi va implorăm fieva mila si de noi și ajutatine. Dumnezeu să vă dea multă sănătate și multă putere si cu Bunul Dumnezeu înainte.
Manta Monica (2017-02-12 19:46:43)
Buna seara,ma numesc Monica si am si eu o rugăminte la dv.,sa ajutati 3 copilași(doua fetite si un baiat) cu varsta 8-13 anisori abandonați de mama in urma cu 2 ani,pana in prezent copii au fost crescuti de tata si invata la mănăstire iar acum tatăl lor este in ultima "faza"la spital,casuta lor este veche si se darama pe ei,as vrea sa luati in considerare cazul lor des ii stiu ca este f.greu pt.ca toata lumea este cu probleme dar acesti copilași nu merita aceasta soartă,daca doriti sa ajutati ca rog sa ma contactați pentru mai multe detalii!Va multumesc,o seara frumoasa!
Dobre Sorina Marina (2017-02-08 13:44:25)
Va rog din suflet am mare nevoie de dumneavoastra v-am mai scris odata am trimis o data mesaj cu **** cu tot cu membrii familiei dar nu am primit niciun raspuns suntem foarte amarati eu sunt maritata in satul Gradistea,Comuna Comana,Judetul Giurgiu,Strada Principala,socrul meu este bolnav are ciroza,mamaia este si ea bolnava cu tensiunea,sotul munceste doar el am si o fetita de 2 luni si nu avem camera terminata pentru fata pe afara am cojit casa pt ca a tras si cadea tencuiala astept raspuns va rog din sufet ajuntatine !!!:-(((nr meu 0787540685